Haberler

Huawei P30 Modeli Sızdırıldı !

Huawei’nin yeni üst seviye akıllı telefonu, Huawei P30 sızdırıldı.

2018 yılına P20 ve P20 Pro modelleri ile damgasını vurmayı başaran Huawei’nin, 2019 yılın da karşımıza hangi telefon modellerini bize sunacağı merak konusu. Mart – Nisan ayların da tanıtılması öngörülen Huawei P30 ve P30 Pro’nun birkaç özelliği sızdırıldı.

Huawei P30 Pro’nun kamera sistemi yine aynı şekil de 3 kameradan oluşacağı konuşuluyor. Ana kameranın 40 megapiksel çözünürlüğe sahip olacağı ve bu kameraya 5x optik zoom’lu bir kameranın da eşlik edeceği söylemler arasında. Uzaklık ölçümü için ise ToF sensörden da başarılı ve verimli çalışacak 3D sensör’ün yerleştirileceği söyleniyor. Ön tarafta ki kameranın ise 24 megapiksel olacağı söylenmekte.

Huawei P30′un düz modelinde de neredeyse aynı özellikler bulunacak, ancak bu modelinde 3D sensörler kullanılmayacak. Biz kullanıcıların asıl merak ettiği konu ise telefon da yazılımsal tarafın da ne gibi gelişmelerin olacağı.

Ana Sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıklayınız…

Bir Diğer Huawei Haberimizi Okumak İçin Tıklayınız…

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu