Haberler

HYPERX CLOUD ORBIT VE CLOUD ORBIT S OYUN KULAKLIKLARI TANITILDI!

HYPERX’den Yeni Oyuncu Kulaklığı !

HyperX-Cloud-OrbiLas Vegas’ta gerçekleşen CES 2019 fuarı kapsamında Kingston Technology’nin tali şirketi HyperX yeni kulaklıkları Cloud Orbit ve Cloud Orbit S’i tanıttı.  HyperX’in iddia ettiğine göre kulaklıklar oyunculara yönelik olmalarının yanı sıra mükemmel bir ses kalitesi sağlamaktalar. HyperX firması bu kulaklıklar için Hi-Fi üzerinde uzmanlaşmış Amerikalı ses cihazları üreticileri Waves Technology ve Audez’le iş birliği yaptı.

Cloud Orbit ve Cloud Orbit S kulaklıkları 100mm düzlemsel manyetik sürücüler içeren Audeze Mobius platformu üstüne kuruldular. Ultra ince membran ve özel bir şekle sahip güçlü manyetikler üzerine inşa edilmiş bu kulaklıklar, eSport ve ev kullanıcıları için rakiplerin konumunu daha doğru bir şekilde belirleyerek avantaj elde etmelerini sağlamaktalar.

RAKİPLERİNİN KAFASININ NEREDE OLDUĞUNU BELİRLİYOR

Tanıtılan kulaklıkların üst modeli olan Cloud Orbit S, Waves Nx akıllı teknolojisi ile donatılmış durumda. Bu teknolojinin özelliği ise kafa izleme teknolojisi olması. Bu özellik rakibin kafasının nerede olduğunu tespit ederek akustik ortamı 1000Hz frekansına göre ayarlıyor. Kafamızı çevirdiğimizde uzak mesafelerden gelen ayak seslerini, şarjör seslerini ve oyuncunun nefes almasını bile duyarak ses kaynağını kesin olarak belirleme fırsatı sunuluyor.

HyperX-Cloud-Orbi

Kulaklıkların Pop-filtresi ve gürültü engelleyici içeren mikrofonu çıkartılabiliniyor ve gerek oyun içi, gerek sanal sohbetlerde iyi performans vermekte.  HyperX Cloud Orbit ve Cloud Orbit S masaüstü bilgisayarları ve konsollar için 3 adet çıkarılabilir kablo seçeneği ile gelmekte. Ayrıca kulaklıklar geniş ses ayarlarları ve kişiselleştirilmiş 3D ayarları içermekte.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ, FİYAT VE ÇIKIŞ TARİHİ

Cloud Orbit ve Cloud Orbit S’in teknik özellikleri:

  • Sürücü: düzlemsel, çap 100 mm
  • Tip: kapalı
  • Frekans aralığı: 10–50 000 Hz
  • Ses basıncı seviyesi: 120 dB
  • Harmonik Bozulma: <% 0,1 (1kHz, 1 mW)
  • Ağırlık: 350 g
  • Kablo uzunluğu: 3,5 mm (4 pimli): 1,2 m; USB Tip C – Tip A: 3 m; USB Tip C – Tip C: 1,2 m
  • Mikrofon tipi: Gürültü azaltma özelliğine sahip kondansatörlü mikrofon
  • Pil ömrü: 10 saat (% 50 kulaklık ses seviyesinde test edilmiştir)

HyperX-Cloud-Orbi

Yeni HyperX Cloud Orbit ve Cloud Orbit S 2019 yılının ikinci yarısında piyasaya çıkmaları bekleniyor. ABD Çıkış fiyatının ise 300 ve 330 dolar civarında olması bekleniyor. Türkiye çıkış fiyatı ve tarihi için ise şuan herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Ana Sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…
Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu