Haberler

İlk ‘Uzay Gücü’ Fragmanı Steve Carell’i Beach Boys’a Dans Ettirdi!

Netflix bugün Uzay Gücü parodi için ilk fragmanı yayınladı ve Trump yönetiminin umduğunuz alanı askerileştirme arayışındaki kazı türlerini içeriyor.

Fragman, POTUS’un ülkenin internetinin savunmasız uzay uyduları üzerinden geçtiğini iddia ederek tam alan hakimiyeti istediğini açıklıyor. Steve Carell’in karakteri General Mark R. Naird, yeni askeri şubeyi, Uzay Gücü’nü başlatmakla görevlendirildi. Bu, “dört yeni orta okula mal olan” bir prototipi yok etmek ve AOC’ye dayalı bir kongre üyesi tarafından ızgara yapmak gibi zorluklar getiriyor. Gevşemek için Naird Kokomo’yu söylemek için ofisini kapatır.

Fragman ayrıca John Malkovich’in karakterinin “alanın çatışma ve ölüm değil, bir merak bölgesi olması gerektiğini” savunarak daha derin felsefi tartışmalar da anlatıyor. Ve Naird bir izleyiciye, “bir bilim adamı olarak akla bağlılığınız var. Seni biraz güvenilmez yapar. ”

29 Mayıs’ı sona eren ilk bölüm için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Fragman bize Lisa Kudrow, Jane Lynch, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Diana Silvers, Fred Willard ve Jimmy O. Yang gibi yıldız dolu oyuncu kadrosuna bir göz attı.

Bu arada, Trump’ın Pentagon’u bu fikre şaka yaptıktan sonra oluşmaya yönlendirdiği gerçek ABD Uzay Gücü ilk uydusunu başlattı. Ayrıca fon talep etti ve net bir Star Trek etkisi olan bir logo açtı. Zaman gösterecek, ancak ABD Uzay Gücü’nden çıkmak için en iyi şey Netflix Uzay Gücü parodi olabilir.

Ana Sayfaya Gitmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu