Haberler

İnstagram, ana sayfadaki gönderileri ikiye ayıracak !

Instagram, yeni yayınlanan güncellemelerin altında ana feed’inizde görünecek önerilen takip listeleri için yeni bir tasarım test ediyor.

Bu örnekte görebileceğiniz gibi, Giorgio Nardini kullanıcısı tarafından paylaşılan yeni öneriler listeleri, ‘Önerilen’ ve ‘Eski’ gönderiler için ayrı sekmelerle ana feed’de görünür. ‘Eski’ liste sizi daha önce gördüğünüz gönderilere geri götürür.

Instagram, bu biçimi az sayıda kullanıcıyla test ettiğini doğruladı:

“Teste katılıyorsanız, bu, Feed’inizdeki tüm yayınları gördükten sonra.” Hepiniz Yakalandınız “bildirimini alıp ilerledikten sonra önerilen yayınları görme veya daha önce görüntülediğiniz eski yayınlara dönebilirsiniz. “instagram

Bu nedenle ana yayını almaz, bölünmüş liste yalnızca bağlantılarınızdaki tüm yeni yayınları gördükten sonra görünür. Ardından, önerileri görme veya gördüğünüz yayınları takip etmeye devam etme seçeneğiniz olur.

Instagram bunu 2018’de farklı bir formatta test etmeye başladı.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu