Haberler

İOS 14’te Ana Ekran Uygulama Sayfalarını Gizleme

Mevcut pek çok uygulamaları sayesinde iPhone üzerinde App Store bunları yönetmek biraz yorucu ve hantal almaya başlamak böylece birçok indirmeden önce, bu uzun sürmüyor. Başlangıç ​​Ana Ekranından uzayan birden fazla uygulama sayfasına sahip olmak, özellikle ekranda görebileceklerinizi anlamlı herhangi bir düzende düzenlemek istiyorsanız,bir yük olabilir.

ıos 14

Neyse ki, iOS 14 ve sonraki sürümlerinde Apple, uygulamaların tek tek sayfalarını görünmeden gizlemenize izin verir. Bu, ‌iPhone‌unuza daha düzenli bir görünüm ve his vermekle kalmaz, aynı zamanda Uygulama Kitaplığını ilk Ana Ekranınıza yaklaştırır, böylece daha az kaydırma hareketi kullanarak erişmeyi çok daha kolay hale getirir.

Ana Ekranda ‌iPhone‌ Uygulama Sayfalarını Gizleme

  1. Ana Ekranın boş bir alanına veya herhangi bir ek uygulama sayfasına uzun basın.
  2. Çalkalama modundayken, ekranın altındaki Dock’un hemen üzerindeki uygulama sayfası nokta simgelerine dokunun.
  3. Gizlemek istediğiniz uygulama sayfalarının işaretini kaldırmak için dokunun.
  4. İşlemi tamamlamak için ekranın sağ üst köşesindeki Bitti’ye dokunun .
  5. Çalkala modundan çıkmak için sağ üst köşedeki Bitti öğesine dokunun .

ana ekran uygulamaları

Bu yöntemi kullanarak gizlediğiniz uygulama sayfalarını eski durumuna getirmek için adımları tekrar uygulamanız yeterlidir, ancak 3. adımda, göstermek istediğiniz uygulama sayfalarını kontrol edin.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu