Haberler

iPhone 11, ekranı sorunları tekrar gündemde!

Kullanıcılardan gelmeye başlayan şikayetlere göre iPhone 11 modellerinde, ekran birkaç saniye yeşil tonlarında görünüyor.

Bu yeşil ekran sorununun iPhone 11iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin üçünde de görünmeye başladığını söylemek mümkün.

Bazı kullanıcılar ise bu iPhone 11 ekran sorunu için, parlaklığın en alt seviyede olduğu durumlarda ortaya çıktığı açıklamasını yapıyor. Bir başka kullanıcı grubu ise iOS 13.5.1 güncellemesinden sonra bu sorunun ortaya çıkmaya başladığını ifade ediyor.

Bu sorunun hem LCD hem de OLED tarafında benzer zamanda ortaya çıkma ihtimali oldukça düşük. Nitekim Apple’ın iOS 13.5 güncelleme hatalarına, bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Anlaşılan o ki kısa bir süre içerisinde, iOS 13.5.5 güncellemesi ile söz konusu bu hatanın önüne geçilmeye çalışılmış olunacak.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu