Haberler

iPhone 12, güç adaptörü ile gelmeyebilir!

Yakında çıkacak olan iPhone 12’nin alıcıları kutuyu beklediklerinden daha boş bulabilirler.TFI Securities’den Ming-Chi Kuo , Apple’ın paketinin boyutunu azaltarak maliyetleri düşürmeye çalıştığını ve bu da nakliye maliyetlerini azaltacağını söyledi. Apple ambalajındaki en büyük parça, telefonun yanı sıra 18W güç adaptörüdür.

 

ıphone 12
Güç adaptörünü karıştırmaya ek olarak, daha önce bildirdiği ünlü bir analist, Apple’ın yeni iPhone’larla ücretsiz kulaklıklar dahil etmeyi durdurabilir.

Yeni iPhone’un alıcıları hala kutuda bir şarj kablosu alacak, ancak duvara takmak için güç tuğlası yok. Apple’ın yeni, ayrı bir 20W adaptör satarak bunu çözeceği bildiriliyor.Geçtiğimiz ay Kuo, Apple’ın zaten mega-popüler AirPods kablosuz kulaklıklarına olan talebi artırmak için iPhone 12’nin paketine ücretsiz bir çift kulaklık eklemeyi bırakacağını bildirdi .

Apple, 2007’de ilk iPhone’u piyasaya sürdüğünden beri her kutuya ücretsiz bir çift kulaklık ekledi.Ücretsiz kulaklıklar olmadan, müşterilerin eski 3,5 mm kulaklıklarını iPhone’a bağlamak için bir adaptör alması gerekir – kulaklık jakını birkaç yıl önce terk etti – veya Bluetooth kulaklıklar için kabuk takmaları gerekecek.

Apple daha önce kulaklık jakından kurtulduğunda bir Lightning – 3.5 mm jak adaptörü içeriyordu, ancak 2018’de iPhone XS hattını çıkardığında ücretsiz olarak vermeyi bıraktı. Adaptör Apple’ın web sitesinde 9 $ satıyor.Apple’ın , bu yılın ilerleyen saatlerinde dört yeni iPhone modelini piyasaya sürmeyi planladığı ve iPhone 11 ve iPhone 11 Pro cihaz ailesinin halefleri olacağı bildiriliyor.Bir sonraki iPhone’ların, telefonların LTE’den daha hızlı ve daha hızlı yanıt süreleri vaat eden bir ağa erişmesine izin verecek 5G donanımına sahip olduğu söylentileri.

Ana Sayfaya Dönmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu