Haberler

iPhone 12 Yenilenmiş Kasa İle Geliyor.

Her yıl, bir sonraki iPhone hakkında lansmandan aylar önce internette gezinmeye başlıyor. Bu yıl da farklı değil. Bloomberg’den yeni bir raporda Apple’ın bu yıl için yol haritası ayrıntılı olarak açıklandı.

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo’nun Bloomberg‘e hazırladığı rapora göre yeni iPhone, 2020 yılı ilk çeyreğinde tanıtılan iPad Pro‘ya benzeyecek. Ming-Chi Kuo ekranın biraz kavisli olacağını iddia ederken, Bloomberg başka bir raporda düz bir ekrana sahip olacağını belirtti. Ayrıca iPhone 12 serisinin, iPhone 4 ve 5 serisinde olduğu gibi köşeli bir kasaya sahip olacağı tahmin ediliyor.

Rapora göre LİDAR tarayıcı olan iPad Pro gibi, iPhone 12’nin de LİDAR tarayıcı bulunduracağı raporda yer alıyor. Tarayıcının mevcut üç kameraya eklenip eklenmeyeceği ya da bir kameranın yerine geçeceği bilinmiyor. iPhone 12 Pro Max’ın 6.5 inç ekranda daha büyük olacağı tahmin ediliyor.

Diğer ürünler söz konusu olduğunda bu yıl daha küçük, daha ucuz bir HomePod’un yanı sıra MacBook Pro, Apple TV, iMac ve iPad olacağını söylüyor. Umarız HomePod artık ülkemizde de satışa çıkar.

Bu haberi beğenebilirsiniz.

REALME TV Uzaktan Kumandası Lansman Öncesi Bluetooth Sertifikası Aldı!

 

Bizi Google News’te Takip Et

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu