Haberler

İşte oyun kollarını destekleyen tüm Apple Arcade oyunları

Bir oyunun kol desteği olup olmadığını görme

Apple teknik olarak bir oyunun kontrolörleri destekleyip desteklemediğini söyler. Oyunun açılış sayfasındaysanız, Al bağlantısının altındaki Denetleyici simgesini arayın. Ancak, Gungeon’a Girin gibi pek çok, daha pek çok şey var ve hala istisnaları bulmak için onları test ediyoruz. Tint gibi bazılarında, denetleyiciyi oyunun iPad’deki başlat menüsünde kullanabilirsiniz, ancak gerçekte oynamak için kullanamazsınız. Yabancılar’da, harita üzerinde gezinmek için bir denetleyici kullanabilirsiniz, ancak hiçbir şeyle etkileşime giremezsiniz. Bu gibi durumlarda, oyunu denetleyici desteğine sahip saymıyoruz.

Sonic Racing ve Cricket Through the Ages gibi diğer durumlarda, görünüşe göre iPad’deki bir denetleyiciyle oynayabilirsiniz, ancak iPhone ile oynayamazsınız.

Kilometreniz kullandığınız denetleyiciye bağlı olarak değişebilir. Eski MFi denetleyicileri, parmak çubuklarına tıkladığınızda etkinleşen “L3” ve “R3” düğmelerini her zaman desteklemez ve bu nedenle Xbox ve PS4 modellerinin çok yönlülüğüne sahip değildir. Birçok durumda, oyunlar bir DualShock 4 kullandığımızı fark etti ve istemlerde A / B / X / Y yerine PlayStation girişleri gösterdi.

Oyun kollarını destekleyen Apple Arcade oyunları

Ana Sayfaya Dönmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu