Haberler

Kilo İzleyici Uygulaması Tanıtımı

Kilo vermek için çabalıyorsunuz. Her gün tartılıyor bazen üzülüyor bazen de seviniyorsunuz.

Fakat günler geçtikçe kilo takibine tam hakim olamıyor, kararsızlığa düşüyorsanız bu uygulama tam size göre. Küçük boyutu , ücretsiz oluşu , reklamın en altta çıktığı için kullanıma engel olmaması , video reklam bulunmaması açısından kullanıcısını üzmeyen bir uygulama.

Uygulama hem Google Play de , hem de App Store bulunabilmekte. Uygulamaya 10 üzerinden 7 veriyorum. Uygulamayı indirdik ve Kullandık. Deneyimlerimizi Youtube Videomuzda sizlere aktardık.

Üreticinin Uygulama dükkanında uygulamayı anlattığı yazı Aşağıdadır.

“Vücudundan memnun musun? Kilo verme hedefiniz var mı, yoksa sadece ‘kilo almak’ mi
yapmak istiyorsunuz? Amacınız ne olursa olsun, bu ‘vücut’ ağırlık günlüğünü kullanarak denetim altında tamamlayın. Yaz vücut meydan hesap makinesi ile Bmi! Yeni ‘ Kilo izleyici – Kilonuzu izle ‘ yardımı ile hedef kilonuza belirli bir süre içinde ulaşın! Başlangıç ve bitiş ağırlığının yanı sıra başlangıç ve bitiş tarihini girin ve ilerlemenizi yüzde olarak izleyin. Yaz gövdeli Günlük kalori alımı hesap makinesi! Kg ve lb cinsinden bu ağırlık izleyici, ‘bmi’ değerinizi boyunuza (cm, inç) ve mevcut ağırlığa göre otomatik olarak hesaplar ve günlük kalori ihtiyaçları hakkında size tavsiyelerde bulunur. Kilo değişikliklerinizi geçmiş hafta, ay veya tüm yıl boyunca izlemek için grafiği kontrol edin. İdeal kilo izleyici, mevcut durumunuz hakkında kesin bilgi vermek için doğum tarihinize, cinsiyetinize ve aktivite türünüze ihtiyaç duyacaktır. Kilo vermenize ve kadınlar için karın yağını azaltmanıza yardımcı olun! Senin kilo uygulaması ve vücut yağ yüzdesini izleyin! Hatırlatıcıyı ayarlayın ve günlük kalori alım hesaplayıcısı vücut ağırlığınızı her gün güncellemenizi söyler!
Özellikler:🔹Başlangıç / akım / hedef ağırlığı
🔹bmi hesap makinesi
🔹Ib / kg;inç / cm
🔹Ağırlık değişimlerinin grafik gösterimi (hafta / ay / yıl)
🔹Girişlerin geçmişi
🔹Tavsiye edilen günlük kalori alımı

 

Özel bir diyet planına başladıktan sonra, kilonuzu bmi ile izlemeniz gerekecektir. Kilo izleyici – Kilonuzu izle sayesinde hedef kilo kaybınız her zaman kontrol altında olacaktır. Doğal olarak kilo vermek istiyorsanız, yavaş yavaş yapmalısınız, bu yüzden kilonuzu ve bunun gibi bmi hesap makinesini izlemeniz gerekiyor. Notlara sahip ağırlık izleyici oldukça kullanışlı bir özelliğe sahiptir; bir değişiklik eklediğinizde hesaplanan kalan ağırlığı göreceksiniz. Kendinize zamanınızı veya paranızın çoğunu almayacak şekilde verimli bir şekilde kendinize iyi bakın!

Günlük olarak kaydederek kilonuzdaki değişiklikleri takip edin! Genel gelişim sürecinize ilişkin bir fikir edinmek istediğinizde vücut ağırlığı çizelgenizi takip edin. Bu Kilo izleyici – Kilonuzu izle , diyet yapan ve kilo vermek, sürdürmek veya kilo almak isteyen herkes için idealdir.

Sizin için uygun günlük kalori gereksinimini öğrenin! Boyunuza ve hedef ağırlığınıza girdikten sonra, Kilo izleyici – Kilonuzu izle bir fark yaratmak için ne kadar yemeniz gerektiğini tahmin edecektir. Hedeflerin belirlenmesi, ideal kilonuza ulaşmak için odaklanmış ve motive olmanıza yardımcı olur.

bmi hesap makinesi ve kilo kaybı izci yardımı ile ideal kilo aralığında! Bu Kilo izleyici – Kilonuzu izle , nihai hedefinize eğlenceli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Kilo ölçerin ücretsiz olması sayesinde, kilonuzu olumlu yönde etkileyebilecek bazı yaşam tarzı değişikliklerinizi yapma motivasyonunuz istenecektir.”

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu