Haberler

Konami’nin gecikmeli TurboGrafx-16 mini’si 22 Mayıs’ta ABD’ye geldi!

İlk 19 Mart çıkış tarihini kaçırdıktan sonra Konami’nin TurboGrafx-16 mini’si 22 Mayıs’ta Kuzey Amerika’ya doğru yola çıkacak. Önümüzdeki Cuma satışa çıktığında, 100 $ karşılığında alabileceksiniz .

Mart başında Konami , koronavirüs pandemisi nedeniyle TurboGrafx-16 mini’nin ABD ve Kanada lansmanını erteledi . O tarihte şirket, salgının Çin’deki cihazı ürettiği tesiste “kaçınılmaz bir süspansiyona” neden olduğunu söyledi. Konsolun Avrupa varyantı olan CoreGrafx mini için hala çıkış tarihi yok. Ancak Konami , durumu izlediğini söyledi .

TurboGrafx-16 mini, USB üzerinden bağlanan tek bir tam boyutlu kablolu çoğaltma denetleyicisinin yanı sıra 16 bitlik dönemden 50’den fazla önceden yüklenmiş oyunla birlikte gönderilir . Koleksiyondaki mücevherlerden bazıları  Bonk’un İntikamı ,  R-Tipi  ve  Ys Book I & II’dir. Kablosuz bir denetleyiciyle oynamak istiyorsanız,  8BitDo’nun  20 Mayıs’ta bir çıkışı var.

TurboGrafx-16 mini’nin gecikmesinden sonra, pandeminin Xbox Series X ve PlayStation 5’i etkileyip etkilemeyeceğini merak ediyor olabilirsiniz. Şu anda durum böyle olmayacak; hem Microsoft ve Sony hala yeni nesil konsolları tatil sezonu 2020 yayınlamayı planlıyoruz.

Ana Sayfaya Gitmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu