Haberler

Legends Of Runeterra Resmi Olarak PC ve Mobilde Çıktı !

Beta günleri sona erdi.

Riot’un strateji kart oyunu Legends of Runeterra, üç ay sonra açık beta sürümünde resmen başladı. 28 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında, oyun hem PC’de hem de Mobil’de tüm dünyada başlatılıyor ve bölgeler iki gün boyunca oyunu farklı noktalarda yayınlıyor.

Legends Of Runeterra Tam sürümü, Rising Tides adlı yepyeni bir kart seti ile birlikte geliyor ve League of Legends’tan bir dizi yeni şampiyon ve kart tanıtıldı. Güncelleme ayrıca 11 şampiyon, altı anahtar kelime, yeni bir kozmetik kurulu, iki kozmetik koruyucu, yeni kart arkaları, 120’den fazla yeni kart ve bir yeni dizi ifade edliyor.

Bölgeler de güncellendi, korsan temalı bölge Bilgewater’ın resmi olarak kendi bölgesi haline gelmesiyle mevcut bölgelerin bölge yolları genişletildi.

Giriş bonusları eklendi, oyuncuları her gün giriş yapmaya teşvik etti ve ücretsiz kartlar için günlük görevleri tamamladı. Oyuncular giriş yaptıkları ilk yedi gün için ödüllendirilecek ve ödüller kartlardan Expedition token’lerine kadar değişecek. Son ödül, iki Ashe şampiyon kartına sahip yeni bir deste olarak açıklandı.

Beta oyuncularının endişelenmesine gerek yok, çünkü güncelleme şu ana kadar kaydedilen ilerlemeyi silmiyor. Tüm satın alma işlemleri ve tam sürüm yayınlanmadan önce kaydedilen ilerleme dahil.

Hem mobil hem de PC sürümleri tek bir hesaba bağlanabilir ve platformlar arası oyun lansmanından itibaren kullanılabilir. OS 5.0, 2 GB RAM ve GPU Adreno 306 eşdeğeri veya daha iyisi olan herhangi bir Android cihazı oyunu çalıştırabilir. Riot, iPhone 5’ler, iPhone 6 ve iPad Air 1 gibi 1GB RAM cihazları önermemesine rağmen, en az iOS9 ve Arm64 işlemcili iPhone’lar bu oyunu çalıştırabilmekte.

PC cihazları 64 bit Windows 7, 8.1 veya 10, 3 GHz işlemci, 4GB RAM ve 512MB VRAM’li bir GPU gerektirir. Mac OS şu anda desteklenmemektedir.

Resmi web sitesine göre, Legend of Runeterra şu anda Çin veya Vietnam’da piyasaya sürülmeyecek.

Oyuna giren yeni oyuncular için Legend of Runeterra’nın nasıl çalıştığı ve mevcut diğer tüm strateji kart oyunlarından nasıl farklı olduğu konusundaki analizimiz yakında sizler ile paylaşılacak.

Kaynak…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu