Haberler

Lenovo’nun oyuncu telefonu Legion Phone sızdırıldı!

Akıllı telefon piyasasının yeni oyuncuları olan oyuncu telefonları, çıkmaya devam ediyor. Mobil sektörünün gelişmesi ile önem kazanan bu cihazları neredeyse her markada görebiliyoruz. Lenovo da yeni telefonu Legion Phone için geri sayıma başladı.

Bu telefon hakında yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı. XDA-Developers’ta çıkan sızıntıya göre cihazın tasarımı sızdırıdı. Sızıntı da yer alan görsellerde Lenovo’nun bu cihazında farklı ve radikal bir tasarım yaptığo belli oluyor.

Arka taraında çift kamera bulunan cihazın kameraları görünüşe göre arka panelin tam ortasında. Ayrıca telefonun ön kamerasının da pop-up olacağı ve standardın aksine kameranın yan tarafından açılacağı da belli olmuş oldu.

144 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak olan cihazın 90W hızlı şarj özelliğine sahip olacağı da belirtilenler arasında.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu