Haberler

Meizu 17 serisine 120hz Ekran Güncellemesi!

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve birçok kullanıcı tarafından beğenilen Meizu 17 serisi, bugün yayınlanan bir güncelleme 120Hz ekran tazeleme özelliğine kavuştu!

523 dolar ve 607 dolar’lık fiyat etiketleri ile piyasaya çıkan serisinde çzellikle Pro modelinde bulunan 12GB LPDDR5 RAM, kullanıcıların ilgisini çekmişti.

Yüksek fiyat etiketine ve 120Hz Samsung ekran paneline sahip olmasına rağmen 90Hz ekran tazeleme hızı ile gelen cihazlar kullanıcının tepkisini çekmişti.

Bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte kullanıcılar 120Hz ekran tazeleme hızına kavuşmuş oldu. Meizu bununla birlikte iyileştirmelerin devam edeceğini duyurdu.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu