Haberler

Merak etmeyin: AppleCare + ile bir çift AirPods Pro’da büyük tasarruf edin

Apple‘ın AirPods Pro suya dayanıklı ve son derece dayanıklı olabilir, ancak bu yanlışlıkla birine basmayacağınız veya yıkamaya atmayacağınız anlamına gelmez. Ve sadece tomurcuklardan birini değiştirseniz bile, 89 $ ‘a geri dönecek. AppleCare + ‘nız yoksa. Normalde iki yıllık kapsama alanı 29 dolara geri dönmenizi sağlar, ancak bugün B&H Photo, AppleCare + ile 239 dolara bir dizi AirPods Pro satıyor. Ama hızlı hareket et çünkü ET gece yarısı bitiyor.

AppleCare + temel olarak Apple’ın ürünleri için sigorta poliçesidir ve bunu kullanmanız gerekiyorsa kendisi için ödeme yapar. Örneğin, hasarlı bir AirPods Pro tomurcuğunu değiştirmeniz gerekiyorsa, Apple 89 $ talep eder, ancak AppleCare + ile sadece 29 dolara mal olur. Aynı şey kablosuz şarj kutusu için de geçerlidir ve kulak uçlarınızın değiştirilmesi gerekiyorsa, Apple size ücretsiz olarak yeni bir tane verecektir (normal şarj 4 $ ‘dır).

Tüm bunlar ve ayrıca normal AirPods Pro fiyatından 10 $ tasarruf edersiniz. Size ne kadar harika olduklarını söylemek zorunda değiliz – ancak yine de ikna etmeye ihtiyacınız varsa, onlara “Apple’ın en iyi yaptığı şeyin mükemmel bir örneği” dediğimiz 4.5 yıldızlı incelememizi okuyun.

Kablosuz iletişimi kolaylaştırmak

Orijinal AirPod’lar harika bir başarı oldu ve Apple’ın ilk kablosuz kulaklıkları icat etmesi değil. Çünkü fiyat aralığındaki her şeyden daha iyi ses çıkarıyorlar.

AirPods kablosuz bağlantıyı zahmetsiz hale getirdi. İPhone’unuzun yanındayken AirPods, sadece kasasını açarak cihazınızla eşleşir. Bağlantı kaya gibi sağlamdır. Onları kasadan çıkardığınızda açılır ve bağlanır ve geri koyduğunuzda kapanırlar. Birini kulağınızdan çıkardığınızı bilir ve müziği otomatik olarak duraklatır.

AirPods kılıfı herhangi bir cebe sığacak kadar küçüktür, tatmin edici bir manyetik çıtçıtla açılır ve kapanır ve kulakiçi kulaklıklar dikkatlice takılan yuvalarına düşer.

AirPods ile Apple, kablosuz kulaklıkları kullanarak sinir bozucu sert noktaları aldı ve onları basit ve keyifli hale getirdi.

Peki Apple bir encore için ne yapıyor?

Tasarımı değiştirir, ses kalitesini iyileştirir, aktif gürültü engelleme ekler ve onlara AirPods Pro adını verir.

AirPods Pro kesinlikle Apple’ın zirvesidir. Orijinal AirPod’larda olduğu gibi, bunlar yeni bir buluş değildir. Fiyat aralığındaki en iyi kablosuz kulaklıklardan daha iyi performans göstermezler. Ancak AirPods Pro o kadar düşünceli bir şekilde tasarlanmış, o kadar zahmetsiz ve kolay ki diğer kablosuz kulaklıkları kullanmaya geri dönmek biraz can sıkıcı.

Ana Sayfaya Dönmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu