Haberler

Metro Exodus 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Metro Severler Hadi Gene İyisiniz !

Ukraynalı oyun geliştiricisi 4A Games’in kıyamet sonrası temalı shooter oyunu Metro Exodus 2019 yılının en çok beklenen oyunları arasında bulunmakta. Oyunun çıkışına bir aydan az bir süre kalmışken IGN portalı Metro Exodus’un oynanışına özel 10 dakikalık bir video yayınladı.

Metro Exodus

Metro oyunun geçtiği evrenin önceki oyunlarında hikayenin büyük kısmı Moskova Metrosu içresinde gerçekleşmekteydi. Hayalet kente dönüşmüş Moskova şehrinin üst yüzeyinin kalıntılarını keşfetmeyi sağlayan görevler ise çok nadirdi. Metro Exodus’da ise serinin ana kahramanı Artem Moskova’yı terk ediyor ve kıtalar arası yeni lokasyonlarda maceralara atılıyor. Oyunun geçtiği süre ise neredeyse bir yılı içeriyor ve bu sayede oyuncular tüm mevsimleri görme imkanına sahip oluyorlar.

Oyunun oynanış videosu Mad Max ve Rage oyunlarının temalarını hatırlatmakta. Yaz mevsiminde ıssız bir çölde geçen oynanış videosunda kahramanımız bölgede yaşayan sayısız mutant arasında arabanın anahtarlarını bulmaya çalışıyor. Videonun sonunda ise oyundaki araç kontrolleri gösteriliyor.

Metro Exodus

Metro Exodus oyunu Xbox One, PlayStation 4 ve PC için ortak tarih olan 15 Şubat 2019’da satışa sunulacak. Ön sipariş veren kullanıcılar için oyun paketi değişik hediyelerle birlikte gelecek.

Ana Sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…
Youtube Kanalımıza Gitmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu