Haberler

Mi Band 5 Sızdırıldı!

Akıllı bileklik pazarında en büyük pazar payı sahibi Xiaomi, Mi Band 5’i tanıtmaya hazırlanıyor. Mi Band 5 hakkında sızıntılar ise gelmeye devam ediyor.

Mi Band 5’in 3 ayrı görüntüsü sızdırlmış durumda. Görüntüler sızıntıları ile ünlü SlashLeaks adlı web sitesi tarafından paylaşıldı. Her ne kadar görüntüleri Band 5’e ait olduğu söylense de, bu görüntülerin Band 5′ e ait olmadığını iddia eden kişilerin de olduğunu söyleyebiliriz.

Sızıntıları, Çin’in sosyal medya ağı olan Weibo’dan alınmış durumda. Görüntülerde Band 5’in ekranı çevreleyen ince çerçeve ve ekranda bir düğme yer alıyor.

Band 5’in sadece çin’deki kullanıcılar yerine dünyadaki herkese NFC desteği sunması bekleniyor. Resmi bir çıkış tarihi veya fiyat etiketi bulunmamakta ama cihazın Haziran ayında piyasaya sürülebileceği konusunda bazı söylentiler var.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu