Haberler

Mi Band 5 Tanıtıldı!

Xiaomi’nin uygun fiyatlı ve dünyada lider olduğu sektördeki cihazları Mi Band’ların yeni modeli Mi Band 5 Tanıtıldı!

Tasarımsal olarak hemen hemen Mi Band 4 ile aynı görünüyor. Farklı gövde ve kayış renkleriyle satışa çıkacak akıllı bileklik, arkasındaki manyetik giriş sayesinde kayışı çıkarmaya gerek olmadan şarj edilebiliyor.

Mi Band 5, önceki modeline kıyasla yüzde 20’lik bir artışla, 1.2 inç renkli AMOLED ekran ile beraber geliyor.

Bluetooth 5.0 bağlantı özelliği bulunan akıllı bileklik, 30 dakika süreyle 50 metreye kadar suya dayanıklı kalabiliyor.

11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Deklanşör görevi görebiliyor ve sağlık özellikleri tarafında ise gelişmiş sensörleriyle kan oksijen doygunluğu (SpO2) ölçüm desteği ve nabız ölçümü sunabiliyor.

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı 27 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ülkemize ne zaman geleceğine dair bir bilgi ise bulunmuyor.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu