Haberler

Mi Watch Color Global Arenaya Çıkıyor!

Xiaomi geçtiğimiz aylarda düzenlediği etkinlikte Mi Watch Color adlı saatini duyurmuştu. Bu saat şuanda sadece Çin’de satışta ve kullanımda. Yeni çıkan sızıntılara göre ufak bir isim değişikliği ile Xiaomi Mi Watch Revolve uluslararası pazarda satışa sunulacak.

Mi Watch Revolve ilk olarak mobil uygulama üzerinde görüldü. Mi Smart Band 4C ile gelen Mi Watch uygulamasında yeni akıllı saatin de adını ilk kez görmüş olduk.

Yeni saat ayrıca, İspanyol kanal olan eSavants’ın bir videosunda da karşımıza çıktı. Saati AliExpress’ten yaklaşık 90 euro karşılığında aldığını söyleyen YouTuber, bu saate kısa bir inceleme de gerçekleştiriyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu