Haberler

Minecraft Dungeons: DLC Eylül’de Geliyor

Minecraft Dungeons, 8 Eylül’de bir güncelleme alacak ve ana oyuna iki büyük eklenti getirecek. Biri yeni bir ücretli DLC , diğeri ise Xbox One, PC, Switch ve PS4’teki tüm oyuncular için ücretsiz bir güncelleme olacak. DLC paketi Creeping Winter ve tahmin edebileceğiniz gibi Minecraft Dungeons’a buzlu bir soğukluk getiriyor. Oyuna, bulmanız için silahlar, zırhlar ve eserlerin yanı sıra yeni düşmanlar ve ortamlar eklenecek. Gezinmesi daha zor olacak kaygan, buzlu ortamlar olacak.

Oyunun ilk DLC’si Jungle Awakens, Temmuz ayında geldi.

Aynı gün gelen ücretsiz güncelleme, yeni satıcılar ve Günlük Denemeler özelliği ekleyecek. Tüccarlar oyunun biyomlarında bulunabilir ve kurtarıldıktan sonra size eşya satmak için kampa geri dönecekler. Tüccarlar arasında Demirci (öğeleri yükseltebilen) ve Hediye Paketleyici (diğer oyunculara hediye göndermenizi sağlayan) bulunacak.

Minecraft Dungeons

Günlük Denemeler, temelde kulağa benzedikleri gibi – oynamanız ve fethetmeniz için deneysel bölümler sağlayacak yeni bir günlük mücadeler. Her iki DLC paketi de dahil olmak üzere oyun için fiziksel bir sürüm de duyuruldu. “Hero Edition” da 8 Eylül’de çıkacak ve Xbox One, Switch ve PS4’te satışa sunulacak.

Minecraft Dungeons,  Xbox Game Pass ile PC ve Xbox One’da mevcut. Oyun, GameSpot incelemesinde 7/10 aldı. Eleştirmen Steve Watts şunları yazdı: “Oyunların ne olabileceğine ilişkin beklentilerimizi değiştirmek yerine, genç oyuncuları klasik bir türle tanıştırmak kendi popülaritesine dayanıyor.

 Kaynak      

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu