Haberler

MIUI 12 Global Lansmanı 19 Mayıs’ta!

Xiaomi , geçen ayın başlarında Çin’de  MIUI 12’yi tanıtmıştı. MIUI 12 bize daha temiz bir kullanıcı arayüzü, gizlilik yükseltmeleri, Mi Health, Super duvar kağıtları ve daha pek çok şey getiriyor . Aynı gün Çinli kullanıcılar MIUI 12 beta’yı kullanabilirken , global kullanıcılar hevesle MIUI 12’yi bekliyordu.

Bugün, Xiaomi MIUI 12 global lansmanının 19 Mayıs’ta (yani önümüzdeki hafta Salı) gerçekleştireleceğini doğruladı.MIUI 12 Global Lansmanı, dünyadaki geçerli nden nedeniyle çevrimiçi bir etkinlik olacak.

MIUI 12’de olan kullanıcıya yönelik en büyük değişiklikler veri görselleştirmeleri, akıcı animasyonlar, ayrı bir hızlı ayar menüsü ve bildirim merkezi ve benzeri.

Xiaomi ayrıca MIUI 12’de daha fazla gizlilik ve güvenlik özelliği sunmak için gerekli adımları attı. Bunlara Flare, Maske sistemi ve Dikenli Tel dahil.

MIUI 12 hakkında detaylı bir bilgi almak isterseniz 19 Mayıs’ta olan MIUI 12 Global lansmanını izleyebilirsiniz.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu