Haberler

Motorola Edge Lite Sızdırıldı!

Yakın zamanda, Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) veritabanında XT2075-3 model numaralı bir Motorola telefon tespit edildi. Motorola Edge Lite akıllı telefonun model numarası olduğu söyleniyor. Motorola Edge ailesinin en ucuz telefonu olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. FCC listesi, sadece 4.800 mAh pil ile geleceğini ve 5G’ye sahip bir telefon olacağını ortaya koydu. XDA Developers akıllı telefonun tüm özelliklerini paylaştı.

Motorola Edge Lite’ın ‘Nairobi’ model numarasına sahip olduğu zaten biliniyor ve Motorola’nın en ucuz 5G telefonu olarak piyasaya çıkması bekleniyor. Yayına göre XT2075-1, Edge Lite’ın Verizon sürümünün model numarası,XT2075-3 ise Avrupa, Orta Doğu, Latin Amerika ve Japonya gibi pazarlara giden telefonun küresel sürümüne ait. Verizon modelinde Google Asistan’ı aktif hale getirmek için özel bir düğme bulunmayacakken, global varyant  onu da içerecek.

Motorola Edge Lite teknik özellikleri sızdırıldı; Lansman yakın olabilir

Son zamanlarda, Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) veritabanında XT2075-3 model numaralı bir Motorola telefonu tespit edildi. Motorola Edge Lite akıllı telefonun model numarası olduğu söyleniyor. Yakışıklı Motorola Edge ve Motorola Edge + akıllı telefonlar içeren Edge ailesinin en ucuz telefonu olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. FCC listesi, sadece 4.800 mAh pil ile gelebileceğini ve 5G’ye hazır bir telefon olacağını ortaya koydu. XDA Developers akıllı telefonun tüm özelliklerini paylaştı.

Motorola Edge Lite’ın ‘Nairobi’ model numarasına sahip olduğu zaten biliniyor ve Motorola’nın en ucuz 5G telefonu olarak piyasaya çıkması bekleniyor. Yayına göre XT2075-1, Edge Lite’ın Verizon sürümünün model numarasıdır, XT2075-3 ise Avrupa, Orta Doğu, Lat Amerika ve Japonya gibi pazarlara giden telefonun küresel sürümüne aittir. Verizon modelinde Google Asistan’ı çağırmak için özel bir düğme bulunmayacakken, uluslararası varyant da onu içerecek.

Motorola Edge +
Motorola Edge +

Motorola Edge Lite özellikleri (Sızıntıya Göre)

Motorola Edge Lite, ekran içi parmak izi okuyuculu 6.7 inçlik OLED ekrana sahip olacak. 21: 9 en boy oranı ekranı, 1080 x 2520 piksel Full HD + çözünürlük üretecek olan bu ekranda çift delik bulunacak ve bu çift delikte, 2 megapiksel derinlik sensörü ile birlikte 8 megapiksel ana selfie kamerasí bulunacak.

Edge Lite’ın arka tarafında 48 megapiksel , 16 megapiksel  8 megapiksel  ve 5 megapiksel olmak üzere  dört kameralı bir sistem bulunacak.

Motorola Edge gibi, Edge Lite da Snapdragon 765 SoC’den güç alacak. Yonga seti 4 GB veya 6 GB LPDDR4x RAM ile güçlendirilecek. Telefonun 64 GB ve 128 GB UFS 2.1 depolama alanı seçenekleri olması bekleniyor. Akıllı telefon, 18W hızlı şarjı destekleyen 4.800mAh pilden gücünü alacak.

Motorola Edge Lite, Android 10 işletim sistemi ile çalışacak. NFC, USB-C, 5G ve çift SIM (piyasaya bağlı olarak) gibi diğer özelliklerle birlikte gelecdk. Akıllı telefon Prusya, Sörf Mavisi, Azury ve Yumuşak Beyaz gibi renk seçeneklerine sahip olacak. Telefonun başlangıç ​​varyantı 399 euro ( 446 $) olması bekleniyor.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu