Haberler

Mount & Blade 2: Bannerlord Bir Büyük Güncelleme Daha Getiriyor !

TaleWorlds, destansı ortaçağ simülatörünü geliştirmeye devam ediyor.

Mount & Blade 2: Bannerlord, iki haftadan kısa süren bir testten sonra beta sürüm 1.3.0’ı ana sunucularına yayınladı ve daha fazla iyileştirme, çökme düzeltmesi ve birçok karakterinin davranışında iyileştirmeler getirdi.

Yeni oyun sürümü 1.3.0 için yama notlarına liderlik etmek, bugüne kadar yamaların çoğunun ana odağı olan çökme düzeltmelerinin bir koleksiyonudur. Oyun piyasaya sürüldüğünden beri çökmelerden ve hatalardan muzdarip olsa da, geliştiriciler oyuncu geri bildirimleri ve hata raporları ile birlikte bunları düzeltmek için çok çalışıyorlar. Yeni beta dalı, çoğu oyuncunun oyununa çıkmadan önce çökmelerin tespit edilmesine izin verdi.

Yeni yama aynı zamanda oyunu dengelemek için daha fazla tweaks uygular, lordlar ve diğer NPC’ler paralarını yönetmede daha iyi hale gelirken, tavernalardaki paralı asker grupları daha büyük ve daha güçlü hale geldi.

Tam yama notları, büyük simüle edilmiş Mount & Blade 2: Bannerlord dünyasını biraz daha inandırıcı hale getirmek için hem küçük hem de büyük bazı ince ayarlar içeriyor. Böylesine karmaşık bir oyunla, TaleWorlds’ün birlikte çalışması gereken tüm farklı sistemleri dengelemesi biraz zaman alacak.

Sürece dahil olmak istiyorsanız, Steam kütüphaneniz aracılığıyla oyunun beta test dalını seçebilirsiniz.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu