Haberler

Mount & Blade II: Bannerlord ÇIKTI !

Mount & Blade II: Bannerlord oyunu 8 yıl sonunda sevenlerinle buluştu.

Mount & Blade II: Bannerlord 8 yıllık bir aradan sonra kullanıcılara satışa sunuldu. Türk yapımı olan bu oyunun TaleWorlds yapım şirketi tarafından tasarlanıp biz kullanıcılara sürüldü. Mount & Blade serisinin en çok ses getiren bir diğer oyunu olan Mount & Blade : Warband oyunu Bannerlord’un açlığını bu zamana kadar dindirmeyi başarsa da bu başarı uzun sürmedi.

Mount & Blade II: Bannerlord TaleWorlds firmasına bir çok tepki gelmesine rağmen firma oyuncuların sabırlı olmasını ve çok büyük bir iş çıkaracaklarını söylerken beklentileri de bir hayli yükseltti. Bugün saat 13:00 da piyasa sürülen oyun şimdiden rekor satışlara imza atmayı başardı.

Bannerlord oyunun satış fiyatı ise 149.99 TL olarak belirlendi. Ancak oyunun çıkışına özel TaleWorlds firması oyunculara bir jest yaparak oyunu %10 bir indirim uygulayarak çıkardı ve oyunun şuaki fiyatı 134.99 TL olarak belirlendi. Ayriyetten Mount & Blade : Warband oyununa steam üzerinden sahip olan oyunculara ekstra %10 indirim yaptığını da duyurdu.

Oyunu Satın Almak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu