Haberler

Muhteşem Samsung Galaxy Z Fold 2 5G ilk kez sızdırıldı!

samsung galaxy z fold

Samsung Galaxy Z Fold 2 şüphesiz yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından biri. Ve bugün, resmi girişe kadar üç haftadan az bir sürede, ürünün ilk kez şık tasarımını çevrimiçi olarak ortaya çıkaran düşük kaliteli bir baskı render .
Hem  İşhan Agarwal hem de Buz Evren  , kaynağı çevreleyen önceki şüpheciliğe rağmen görüntünün meşruiyetini doğruladı. Bununla birlikte, bu sızıntıyı geleneksel tuz tutamıyla alın.

Arkada Galaxy Note benzeri bir kamera çarpması

Başlangıçta Weibo’da yayınlanan ve daha sonra Ishan Agarwal tarafından Twitter’da paylaşılan söz konusu render, Samsung’un her ikisinin de görünüşte aynı kamera modüllerini benimseyerek Galaxy Note serisinin ve Galaxy Z Fold serisinin tasarım dilini birleştirmeye karar verdiğini ortaya koyuyor.

Galaxy Z Fold 2’nin  baskı makinesinde katlandığı açı nedeniyle  , büyük yumru içinde sadece iki kamera görülebilir. Bununla birlikte, son raporlar akıllı telefonun toplam üç sensöre sahip olduğunu gösteriyor.
Bunlar arasında 12 megapiksel ultra geniş açılı bir atıcı ile birleştirilmiş 12 megapiksel birincil kamera ve dijital kırpma sayesinde 3x hibrit zumu destekleyen 64 megapiksel telefoto snapper yer alıyor.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu