Haberler

Netflix İçeriğini Arkadaşlarınla Online Olarak İzle !

Coronavirus’un ardından, çalışmaktan sosyalleşmeye kadar hemen hemen her şey online hale geldi.Bazılarımızın sosyal hayatının en önemli aktivitelerinden biri arkadaşlarla birlikte film izlemektir, ancak ‘evde kal’ çağrısı ve koronavirüs sürdükçe bu pek mümkün olmayacak gibi. Ancak endişelenmeyin,online olarak arkadaşlarınızla film izleyebilirsiniz.Arkadaşlarınızı davet etmenizi ve birbirinizle tam senkronize edilmiş filmleri izlemenizi sağlayan web servisleri var. Film izlerken görüntülü sohbet edebilir, mesaj gönderebilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Harika değil mi? Bu makalede, online olarak arkadaşlarınızla birlikte film izleme konusunda size kapsamlı bir rehber sunuyoruz.

Scener

Scener, Netflix filmlerini ve şovlarını arkadaşlarınızla çevrimiçi izlemek için gayet uygun bir platform. Scener, web kamerası ve sesli sohbeti destekliyor. Temel olarak, çevrimiçi birlikte film izlerken aynı anda görüntülü sohbet edebilirsiniz.

  1. Chrome için Scener uzantısını indirin.

  2. Bundan sonra, otomatik olarak Scener’ın web sitesine yönlendirileceksiniz. Burada ücretsiz Scener hesabınızı oluşturun.

  1. Şimdi Netflix’te oturum açın ve araç çubuğundan Scener uzantısını açın. Sol tarafta ayrı bir pencere açılacaktır. Burada “Özel Tiyatro Oluştur” a tıklayınız.

  1. Bundan sonra, “İleri” ye tıklayın ve web kamerasını etkinleştirmek için “Evet” i seçin.İsterseniz web kamerasını etkinleştirmeyebilirsiniz.

  1. Scener size bir bağlantı sunacak. Bunu kopyalayın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

  1. Şimdi, arkadaşlarınızın önce Netflix hesaplarına giriş yapması ve ardından Scener bağlantısını açması gerekir. Bundan sonra gruba katılacaklardır. Artık Netflix filmlerini ve şovlarını görüntülü sohbet desteği ile birlikte izleyebilirsiniz.

Gerçekten bu karantina günlerinde işinize yarayacak bir şey değil mi?

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu