Haberler

NHL 21 PC’ ye Gelmiyor. EA Doğruladı

Satıcı GameStop kısa süre önce PC’de NHL 21 için bir ürün sayfası yayınladı, ancak bu bir hataydı. EA Sports, yeni buz hokeyi oyununun PC’de yayınlanmayacağını doğruladı.

Oyun, COVID-19 ile ilgili sorunlar nedeniyle normalden daha geç olan 16 Ekim’de piyasaya sürülecek ve yalnızca PlayStation 4 ve Xbox One için mevcut olacak. Serinin on yıldan fazla bir süredir PC’de yayınlanmadığı göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değil.

Gerçek NHL sezonu kısa süre önce, şimdiye kadar heyecan verici olan playoff’larla başlayarak yeniden başladı. EA muhtemelen oyunun hype’dan yararlanmak için daha erken çıkmasını isterdi, ancak evden çalışmakla ilgili komplikasyonlar gecikmelere neden oldu. NHL 21, 16 Ekim’de yayınlandığında, playofflar bir haftadan fazla bir süredir sona ermiş olacak.

NHL 21

EA Sports henüz resmi olarak NHL 21’i açıklamadı, ancak bunun çok yakında gerçekleşmesi bekleniyor.

Kaynak

Ana Sayfa

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu