Haberler

OnePlus 7T Serisi Türkiyede! Peki Resmi Mi?

OnePlus 7T Pro ve kardeşi olan 7T Türkiye’de satışta çıktı. OnePlus 7T Pro ve 7T modelleri büyük bir satış kanalında “OnePlus Türkiye Garantili” olarak listelendi.

Resmi olarak Türkiye’ye gelip gelmedikleri henüz tam olarak netleşmeyen telefonlar, yine de şu anda elde edilebilir durumda.

7T için 5.999 TL, 7T Pro içinse 8.999 TL satış rakamı belirlenen cihazların artık satın alınabilmesi için aracı isimlere gerek yok.

OnePlus Türkiye operasyonu çok uzun zamandır görüşülüyor. Peki OnePlus Türkiye’ye resmi olarak geldi mi?

Bu sorunun cevabı şimdilik hayır. OnePlus’ın 7T ve 7T Pro telefonları büyük bir satış kanalındaki yerini aldı.

Bu durumda OnePlus Türkiye Garantili yazması ile cihazlrın resmi olarak türkiyeye geldiğini düşündük.

Oneplus gibi dev firmalar Türkiye pazarına girme planlarını uzun süre planlıyor, bunun haberlerini satıştan çok önce veriyor ve özel etkinlikler düzenliyor. OnePlus’ın böyle sessiz sedasız Türkiye pazarına girmesi garipti.

OnePlus’la bağlantılı olan firma olan OPPO Türkiye‘nin de bu konuyla bir bilgisi yok!

 

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu