Haberler

OnePlus 8T GeekBench’te Görüldü!

OnePlus , geçen hafta yeni orta segment telefonu Nord’u tanıtmıştı , ancak şirket kesinlikle yeni nesil amiral gemisi cihazı için de çalışıyor. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, Ekim-Kasım aylarında bir veya iki T cihazını görmeye alıştık ve 2020’de de T cihazı göreceğimizi düşünüyoruz.

KB2001 model numarasına sahip yeni bir OnePlus akıllı telefon  GeekBench veritabanında  tespit edildi ve tespit edilen yeni cihaz  OnePlus 8T veya 8T Pro olabilir. GeekBench’e göre telefon Android 11 kullanıyor, bu da şirketin Android 11 duyurulmadan telefonu tanıtmayacağı anlamına geliyor.

Telefonun 8GB RAM’i var.Hem tek çekirdekli hem de çok çekirdekli GeekBench 5 skorları, bu yıl Qualcomm Snapdragon 865 yongaseti ile desteklenen diğer cihazlardan gördüğümüzle hemen hemen aynı.Buna göre cihaz Snapdragon 865 kullanıyor.Bu yüzden tespit edilen bu modelin OnePlus 8T olma ihtimali daha yüksek.

Bazı önemli istisnalar dışında, T versiyonları hiçbir zaman T olmayan modeller için büyük güncellemeler olmadı.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayın!

Bu Haberi Beğenilersiniz!

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu