Haberler

Oneplus Nord’un Tasarımı Sızdırıldı!

OnePlus Nord 21 Temmuz’da tanıtılacak , sızıntılar ve resmi tanıtımlar aracılığıyla birkaç özelliğini zaten biliyoruz.Bugün Nord’un birkaç görüntüsü, akıllı telefona çok net bir bakış sağlayan güvenilir kaynak Evan Blass tarafından paylaşıldı.

Gördüğünüz gibi, telefon , çift kamera kurulumu için sol üst köşede hap şeklinde deliğe sahip bir ekran sunacak; bu kameralar, önceki bir sızıntıya göre 32MP ve 8MP olacak .

 

OnePlus’ın Nord akıllı telefonu için resmi Instagram hesabında karikatüre bir tanıtım paylaştı ve AMOLED ekran taşıyacağını doğruladı.

 

Bu görüntüye baktığımızda dörtlü bir arka kamera,flaş ve yan çerçevede parmak izi okuyucuyu görüyoruz.Bu görüntülerin doğru olma olasılığı çok yüksek çünkü OnePlus Nord Instagram hesabında bu görüntülerle uyuşan bir video paylaşıldı.O videoyla kameraların AR özelliğine sahip olacağı onaylandı.İşte o video!

OnePlus ilerleyen zamanlarda telefonla ilgili daha fazla bilgi paylaşacaktır.Zaten tüm detayları 21 Temmuz’da öğreneceğiz.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu