Haberler

Oppo Reno 4 Canlı Sızdırıldı!

5G bağlantılı Oppo Reno 3 serisi Aralık ayı sonunda Çin’de piyasaya sürüldü . Seri, Reno 3 5G ve Reno 3 Pro 5G olmak üzere iki telefondan oluşuyor. Reno 3 Vitality Edition adlı başka bir telefon daha sonra Şubat ayında piyasaya sürüldü.

Son zamanlarda Oppo Reno 4 olduğu iddia edilen bir fotoğraf sızdırıldı.

Görüntüye baktığımızda, Oppo Reno 4’ün dörtlü arka  kamerak sahip olduğunu fark edebiliyoruz. İlk üç sensör, telefonun arkasının sol üst köşesinde dikey olarak düzenlenirken, dördüncü  üçüncü kameraya bitişik olarak sağ tarafa konumlandırılmış. Üst taraftan ilk sensörün yan tarafında bir LED flaş da var.

Sensörler söz konusu olduğunda, birincil, ultra geniş ve telefoto lens olabilir. Üçlü kurulumun yan tarafına yerleştirilen son  kamera ToF, makro veya derinlik sensörü olabilir.

Bu büyük boyutlu sensörler çok garip görünüyor. Ayrıca, tasarım , kameraları (farklı boyutlarda) su damlacıkları gibi olan LG Velvet’in tasarımına benziyor .Oppo Reno 4’ün bu canlı görüntüsü, bize tuhaf bir arka tasarıma sahip bir telefon gösteriyor.

Bu fotoğrafın gerçek olup olmadığından ise emin değiliz.

Bu Haberi Beğenilirsiniz

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu