Haberler

PES 2021 Eylül’de satışa çıkyor!

Konami kısa süre önce, bu yıl top tekmeleme sporu rompası Pro Evolution Soccer’daki bir sonraki takside yaklaştığını duyurdu. PES 2021 , tam bir devam filmi yerine ölçeklendirilmiş bir ‘sezon güncellemesi’ olacak ve bugün bunun gerçekte ne anlama geldiğini ortaya koyuyor.

İlk duyuru biraz kafa karıştırıcıydı, çünkü sezon güncellemesi DLC veya bir yama gibi görünüyordu, ama aslında bağımsız bir oyun. Açıkçası, hala biraz kafa karıştırıcı, çünkü özellikler listesinde sadece bir genişlemede bulunamayan hiçbir şey yok.

PES 2021 etkili bir şekilde PES 2020’dir, ancak güncellenmiş oyuncu ve kulüp bilgileri ve ayrıca Euro 2020 modu ile. Gerçek Euro 2020 pandemi nedeniyle gelecek yıla geri döndü, ancak bu mod turnuvayı önümüzdeki yaz 55 takımla simüle etmenizi sağlayacak.

Konami ayrıca yeni nesil konsollar ve PC için PES 2022 üzerinde çalışıyor. Dizinin Unreal Engine’e geçtiğini görecek ve son derece gerçekçi bir Lionel Messi’ye sahip olacak.

Bu DLC olabilirken, fiyat en azından devamından daha güncel olduğu gerçeğini yansıtıyor, ancak hala ne olduğu için biraz dik görünüyor. 15 Eylül’de 24,99 € / 29,99 € (ABD fiyatı

belirtişmemiş) karşılığında alabilirsiniz.

Bu yılın merakla beklenen futbol oyunlarından PES 2021’in çıkış tarihi, Avustralya Sınıflandırma Kurulu’nun web sitesinde ortaya çıktı.

Geliştiriciliğini Japonya merkezli Konami’nin üstlendiği PES, FIFA ile birlikte dünyanın en popüler futbol oyun serilerinden biri olarak biliniyor. Her sene yeni bir oyunla futbol severlerin karşısına çıkan seri, bu yılın ilerleyen dönemlerinde eFootball PES 2021 ile geri dönmeye hazırlanıyor. Oyun severlerin merakla beklediği yeni oyunun ne zaman çıkacağıysa merak ediliyor.

Şu anda ortalıkta dolaşan söylentiler, PES 2021’in esasında PES 2020 için bir sezon güncellemesi olacağı yönünde. Bu bilgiler, Avustralya’da film, video oyunu ve yayımları sınıflara ayıran bir kurul olan Avustralya Sınıflandırma Kurulu’nun web sitesinden geliyor. Yayınlanan içerikte, oyunun çıkış tarihi de açık bir şekilde işaret ediliyor.

Konami,  çıkış tarihi için 15 Eylül 2020’yi planlıyor:

Sosyal medyada da dolaşan bu bilgilere göre eFootball Pro Evolution Soccer 2021’in çıkış tarihi için 15 Eylül 2020 tarihi planlanıyor.

PES 2021

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu