Haberler

Playstation 5 çıkış tarihini gösteren ilan!

Sony’nin kontrolcü dışında hiçbir detayını açıklamadığı PlayStation 5 ‘in ne zaman çıkacağı belli olmuş sayılabilir. Ancak teknik özelliklerini ve yanında gelecek olan oyun ve oyunları hala bilmiyoruz.

Twitter’da yayınlanan bir iş ilanında Japonca, PlayStation 5’in Ekim 2020‘de satışa çıkabileceği bilgisini bulunmakta..

Bahsi geçen iş ilanı, Sony’nin PlayStation için donanım tedariğinde bulunacak yeni bir çalışan aradığını gösteriyor. Yani bu iş ilanı Sony’nin konsolu üretmeye hazır olduğu hakkında bir ipucu.

Sony’nin PlayStation 5 teknik özellikleri dışında konsol için yayınlanacak oyun ve oyunlar, fiyatları ve PlayStation Network’de yapılacak yenilikler şuanda halen gizemini koruyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu