Haberler

PS5 ÖN SİPARİŞLERİ NE ZAMAN ALINACAK ?

PS 5

Sony, PS5’i “bir dakikalık bildirimde” ön sipariş için kullanmayacağını söyledi.

Bu haftanın başlarında söylentiler, PS5’in bu hafta ön siparişe sunulacağını söylediler, ancak Sony, parayı erken bırakma konusunda böyle bir sürpriz beklemediğini söyledi.

Bugün PS5’in DualSense denetleyicisinin sergilendiği Yaz Oyunları Fest akışı sırasında Geoff Keighley ile konuşan Sony’nin Dünya Çapında Pazarlama Müdürü Eric Lempel, şirketin konsolu önceden sipariş edebilecekleri zamana haber vereceğini söyledi.

“Ön siparişin ne zaman gerçekleşeceğini size bildireceğimizi söylemek güvenli,” dedi Lempel (teşekkürler, IGN ). “Bir dakikalık bildirim ile gerçekleşmeyecek.

“Bir noktada PlayStation 5’i ne zaman ön sipariş edebileceğinizi size bildireceğiz. Bu yüzden, nasıl çalışacağına dair resmi bir bildirim alana kadar tükenmek ve herhangi bir yerde sıraya girmeniz gerektiğini düşünmeyin.”

Sakin olun, Sony PS5’inizi tatil sürümünden önce sipariş etmenin zamanı geldiğinde bize bildirecektir. Ayrıca, platform sahibinin konsolların üretimini artırdığı ve yıl sonundan önce 10 milyon adet üretmeyi planladığı için , etrafta dolaşacak çok şey olacak .

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu