Haberler

PUBG Mobile, büyük bir 1.0 güncellemesi ve 2 milyon dolarlık bir espor turnuvası alıyor

Çok popüler olan mobil battle royale, 8 Eylül’de büyük bir güncelleme görecek,

ilham aldığı flaşlı battle royale oyunları tarafından konsolda ve PC’de gölgede kalmış olabilir, ancak seminal shooter’ın mobil versiyonu gezegendeki en büyük ve en başarılı oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Ve şimdi, Kasım ayında başlaması planlanan 2 milyon dolarlık bir espor turnuvası için tam zamanında büyük performans artışı ve diğer avantajlar vaat eden 1.0 güncellemesi alıyor.

PUBG Mobil ekibi, Çinli teknoloji ve oyun devi Tencent parçası, 1.0 güncelleme 8 Eylül’de yayınlanacak olan etki söylüyor ve bağlı kare hızında yüzde 30 artışla ve lag bir yüzde 76 azalmaya getirecektir kullandığınız cihazın türü. Oyun aynı zamanda ana lobi ekranındaki iyileştirmeler ve paraşütle atlama, depar atma ve diğer oyun içi hareketlerin yeniden tasarımları dahil olmak üzere bir dizi görsel ve tasarım yenilemesini de alıyor.

Ekip bir basın bülteninde “Parçacıklar, duman, hava patlamaları, namlu flaşları ve dürbün etkileşiminin eklenmesi her çekimi daha gerçekçi hale getiriyor” dedi. “Aydınlatma sistemlerine ve doku kalitesine yapılan yükseltmeler bitki örtüsüne, gökyüzüne ve suya hayat veriyor. Daha gerçekçi bir his ve yüksek kaliteli deneyim sağlamak için modeller ve doku kalitesi de geliştirildi. “

Kasım ayından itibaren PUBG Mobile’ın e-spor pisti , Amerika, Avrupa, Güney Asya, Güneydoğu Asya ve Orta Doğu’dan profesyonel oyuncuları bir araya getirecek olan ve PUBG Mobil Küresel Şampiyonası adlı birleşik bir Dünya Ligi ve Dünya Şampiyonası etkinliğine ev sahipliği yapmaya başlayacak. ve Çin, 2 milyon dolarlık ödül havuzu için rekabet edecek. Ekip, “Küresel salgın nedeniyle, PMGC Season Zero için yerinde bir izleyici mümkün olmayabilir, ancak bunu yapmak güvenli olursa, lig Kasım ayı sonunda başlayacak ve birden fazla stüdyoda gerçekleşecek” dedi.

Analiz firması Sensor Tower’a göre 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana, PUBG Mobile gezegendeki en başarılı oyunlardan biri haline geldi ve geçen yıl göz kamaştırıcı bir 1.3 milyar dolarlık gelirle orijinal PC versiyonunu geride bıraktı . Oyunun şu anda 600 milyondan fazla indirilmesi ve 50 milyon aktif oyuncu var, buna Game for Peace adlı oyunun yeniden markalanmış bir versiyonunun ( Çin’in katı sansür ve içerik yasalarını yatıştırmak için yeniden tasarlandı) ek olarak 150 milyon aktif oyuncuya sahip olduğu Çin anakarası hariç. .

Ana Sayfaya Dönmek İçin

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu