Haberler

Razer Phone 3’ün Prototipi Sızdırıldı!

Son yıllarda oyuncu telefonlarıyla da adından söz ettiren Razer. 2017 yılında ilk Razer Phone’u piyasaya süren firma, 2018 yılının sonlarında serinin ikinci telefonu olan Razer Phone 2’yi tanıtmıştı ve sonrasında sessizliğe büründü.

Razer Phone ailesinin uzunca bir süredir merakla beklenen yeni üyesi Razer Phone 3’e ait bir prototip telefonun görselleri sosyal medyada dolaşıyor.

Razer Phone 3’ün prototipine ait görüntüler, ilk kez bir Twitter kullanıcısı tarafından ortaya çıkarıldı.

İlk bakışta Razer Phone 2’yi andırdığını belirtmek gerek.

Telefonu arka tarafa çevirdiğimizdeyse üçlü arka kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Bu noktada arka kameraların diğer Razer Phone’lardaki gibi yatay olarak değil, sol üst köşeye dikey olarak konumlandırıldığını söyleyebiliriz.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu