Haberler

Razer Singapur’da Maske Otomatları Kuruyor!

Oyuncu ürünleri ile bilinen Razer, Singapur’daki insanların COVID-19 ile savaşmasına yardımcı olma planını açıkladı . Şirket, milyonlarca maskeyi ücretsiz olarak dağıtmak için bu ayın sonuna kadar ülke genelinde 20 maske otomatı kuracağını söyledi.

Otomattan bir maske almak için şirket, kullanıcıların dijital cüzdan uygulamasını indirmesi ve bir QR kodu taraması gerekeceğini söylüyor . Razer zaten maskeler üretiyor ve şimdi bu üretimi ikiye katlamayı planlıyor.

Şirketin planı, tüm Singapurlu yetişkinlere toplamda yaklaşık 5 milyona varan – ücretsiz cerrahi maske vermek

Singapur şuan 23.822’den fazla onaylanmış vakaya sahip.

Şirket, maske almak için Razer uygulamasını indirmenin gerekli olduğu için sosyal medyada eleştirilerle karşı karşıya. İnsanlar şirketin uygulamaya daha fazla kullanıcı almak için yaptığını iddia ediyor.

Eleştiriye yanıt veren Min-Liang Tan, kullanıcıların QR taramasının sadece bir kontrol için olduğunu ve herhangi bir sahtekarlığın olmadığını söyledi.

Razer, Singapur’da 5 milyon maskeyi ücretsiz sunma planıyla şirket, ayda 10 milyon maskeye kadar üretim yapmak için plastik üreticisi Sunningdale Tech ile de ortaklık yapıyor. 

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayın…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu