Haberler

Razer, yeni Opus kablosuz gürültü önleyici kulaklıklarıyla Bose ve Sony’yi alt üst etti !

Razer, Sony WH-1000XM3 veya Bose QuietComfort 35 II ile kolayca rekabet edebilecek yeni bir kablosuz kulaklık çifti piyasaya sürdü.

Bununla birlikte, Sony ve Bose’dan farklı olarak Razer, Opus kablosuz gürültü önleyici kulaklıkları daha çekici hale getirmek için çok daha düşük fiyatlandırdı.

Bugünden itibaren, Razer Opus kulaklıklar ABD’de Sony ve Bose’un birinci sınıf kablosuz gürültü önleyici kulaklıklarından üçte bir daha ucuz, sadece 200 $ karşılığında satın alınabiliyor.

Opus, insan konuşması, trafik ve diğer ortam sesleri gibi sesleri izole edebilen gelişmiş aktif gürültü önleme (ANC) teknolojisine sahiptir. Bu kulaklıklar, istenmeyen rüzgar uğultusu ve yüksek perdeli sesler de dahil olmak üzere tüm gelen gürültüyü etkisiz hale getirmelidir.

Diğer gürültü önleme teknolojisinin aksine, Opus hem harici hem de dahili mikrofondan gelen Hybrid ANC’den yararlanır. Bu teknoloji diğerlerinden iki kat daha pahalı olsa da, en iyi performansı sunar.

Pil ömrüne gelicek olursak, Razer yeni Opus kulaklıklarının yaklaşık 25 saat sürmesi gerektiğini iddia ediyor, ancak bu onu nasıl kullandığınıza bağlı. Ayrıca, Razer Opus’u satın alanlar 2 yıla kadar garanti alacaklar.

Doğal olarak, Opus Android ve iOS cihazlarla uyumludur ve 3,5 mm ses jakı içerir. Hibrit aktif gürültü önleme teknolojisi için dört mikrofon ve sesli sohbet için iki mikrofonu bulunmaktadır.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu