Haberler

Realme Buds Q İlk Görselleri İle Karşımızda !

Realme yeni kablosuz kulaklığı olan Buds Q modelini önümüzdeki hafta düzenleyeceği etkinlikte tanıtmayı planlıyor. Buds Q adı altında piyasya sürülmesi beklenirken, cihazın ilk görüntüleri de kullanıcılara sunuldu.

Realme Buds Q

RMA215 model numarasına sahip olucak olan bu cihaz geçtiğimiz günlerde bir sertifikasyon kurumu tarafından onaylandığı belirtilmişti. Kablosuz kulaklığın Realme Buds Q adı altında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tasarımı farklı

Yeni kulaklığın tasarımında, ünlü Fransız tasarımcı Jose Levy‘nin de imzası bulunmakta. Görünüşe göre, AirPods’a benzeyen Realme Buds Air’dan farklı bir tasarım ile karşımıza çıkacağa benziyor.

Çinli şirket Buds Air isimli ilk kablosuz kulaklığını geçen yılın sonlarında kullanıcılara tanıtmıştı. Ayrıca geliştirilme sürecinde olan Buds Air Neo isimli bir model daha bulunmakta. Buds Q ise 25 Mayıs‘ta tanıtılacak.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu