Haberler

Realme C11,MediaTek Helio G35 İşlemcili İlk Telefon Olacak!

Realme yakında  C11 adında yeni bir  giriş seviyesi akıllı telefonunu piyasaya sürecek . MediaTek Helio G35’e sahip olan dünyanın ilk akıllı telefonu olacak.C11, başlangıçta Malezya’da tanıtılacak.

Realme Malaysia resmi Facebook sayfası, “Dünyanın İlk Helio G35 Yongasına Sahip Telefonu – Daha Sorunsuz Oyna” yazılı bir teaser görüntüsünü paylaştı. Ancak gönderi cihazın ismini ortaya koymadı.

Ve bu telefonun kuvvetle muhtemel Realme C11 olması bekleniyor.

Realme C11 ilk olarak RMX2185 model numarası  ile Endonezya’nın TKDN sertifikasyon portalında görüldü.

Ne yazık ki, bu telefon hakkında henüz hiçbir şey bilinmemekte, sadece 4G bağlantısı olan MediaTek Helio G35 tarafından desteklenen giriş seviyesi bir akıllı telefon olacağını biliyoruz.

Önceki Realme C3 modeline göre, Android 10 tabanlı çift veya üçlü kamera kurulumu, HD + ekran, büyük pil, 3.5mm kulaklık jakı ve Realme UI özelliklerine sahip olmasını bekleyebiliriz .

Marka  lansman gününe kadar daha fazla bilgi paylaşacaktır.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu