Haberler

Realme Sadece 2 Yılda 35 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Realme 2018 yılının Mayıs ayında Oppo’nun alt markası olarak karşımıza çıktı. Bir yıl sonra bağımsız bir marka oldu. Şimdi, şirket 25 Mayıs’ta 8 yeni ürün lanse ederek kuruluş yıldönümünü kutlamak istiyor.Bugün, marka ayrıca dünya çapında 35 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğunu açıkladı.

Telefon piyasasında yeni olan Realme’nin dünya çapında iki yıl içinde 35 milyondan fazla kullanıcı edinmesi büyük bir başarı. Marka Hindistan’da performans ve tasarıma odaklanmış bir cihaz olan Realme 1 ile başladı .

Söylentilere  göre, marka 25 Mayıs’ta ‘Blade Runner’ olarak adlandırılan ilk oyun telefonunu tanıtacak. Akıllı TV, akıllı saat gibi ürünleri de tanıtması  bekleniyor.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu