Haberler

Realme X3 12 GB RAM İle Geekbench’te Görüntülendi!

Geçen ay tanıtılan Realme X3 SuperZoom birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Şimdi Realme X3’ü bekliyoruz. Akıllı telefon GeekBench’te tespit edildi. Birçok kullanıcı, yeni modelin amiral gemisi modellerini fiyat avantajı ile aşabileceğini düşünüyor.

GeekBench listelerine göre, yeni model Snapdragon 855+ SoC ve 12GB’a kadar RAM’e sahip. Bazı kişiler, yeni modelin Snapdragon 765 veya 765G ile tanıtılacağını tahmin ediyorlardı, çünkü elde edilen tek ve çok çekirdekli performanslar Snapdragon 865 modelinden çok uzak. Ancak RMX2085 kod adına sahip model 12GB RAM ve Snapdragon 855+ işlemci ile gelecek gibi görünüyor. Bunun dışında, telefonun özellikleri hakkında henüz resmi bir bilgi yok.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu