Haberler

Realme X3 SuperZoom Ortaya Çıktı!İşte İlk Detaylar

Realme X3 Zoom Realme’nin yaklaşan telefonu. Telefon ilk defada, Tayland’ın NBTC yetkilisi tarafından onaylanmasıyla ortaya çıktı.NBTC ,Telefonunmodel numarası RMX2086 olduğunu ortaya koydu. Aynı model numarası Hindistan’ın BIS yetkilisi ve Rusya’daki AET veri tabanında da yer almakta. Ayrıca, RMX2086 modelinin, bazı önemli özellikleri Geekbench’te ortaya çıktı.

 

NBTC, EEC ve BIS sertifikası, Realme X3 SuperZoom el cihazının teknik özellikleriyle ilgili herhangi bir ayrıntı vermedi.Geekbench , akıllı telefonun tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla788 ve 2624 puan aldığını gösteriyor.

Geekbench , telefonun “msmnile” Qualcomm yonga seti tarafından sürüldüğünü gösteriyor.Bu kod adı Snapdragon 855’in. Önceki Realme X2 Pro , SD855 yongasetinin gelişmiş bir versiyonu olan Snapdragon 855+ ile geldiğinden, Çinli firma X3 Süper Zoom modeline de SD855 işlemci koyabilir. İşlemci,12 GB RAM ile güçlendirilmiş ve kutudan Android 10 yüklü şekilde çıkıyor. Cihazın teknik özellikleriyle ilgili başka bir bilgi yok.

Realme X3 SuperZoom adı, etkileyici yakınlaştırma yetenekleriyle geleceğini ortaya çıkarıyor. Telefonun 108 megapiksel arka kamera sistemi ile gelme olasılığı var.

Bu haberi beğenilirsiniz.

X3 SuperZoom, kısa süre önce piyasaya sürülen Redmi K30 Pro Zoom Edition için  doğrudan bir rakip gibi görünüyor.

Bizi Google News’te Takip Et

 

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu