Haberler

Realme’den 8 ürün, lansmanı!

Ülkemizde adını yeni yeni duymaya başladığımız ve Xiaomi karşısında rakip olan Realme, 8 tane ürünü bir lansmanda tanıtmaya hazırlanıyor. Bu ürünlerin hepsi telefon olmayacaktır ancak telefon aksesuarları bu lansmanda yer alacak gibi.

Son günlerde Narzo 10 ve Narzo 10A modelleri ile gündemimizde olan Realme, yeni ailesi olan X3 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor.

Çin’in sosyal medyası Weibo’da duyurusu yapılan etkinlikte, büyük günün 25 Mayıs 2020 olduğunu açıkladı.

Bu etkinlikte 8 ürünün tanıtılacağını söyleyen Realme ilgili etkinlikte yer alacak olan ürünler için bir afiş de tasarlandı.

Afişe baktığımızda Realme’ nin ana tema renkleri olan siyah ve sarı tonlarını görüyoruz.

Çin’in saatine göre 14.00’da düzenlenecek etkinlikte 3 adet akıllı telefon, 1 adet taşınabilir şarj aleti (power bank) ve kablosuz kulaklıkların tanıtılması bekleniyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu