Haberler

Realme’den oyuncu odaklı Realme X50 Pro Player Edition!

realme X50 Pro geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Şimdi ise bu modelin oyun odaklı versiyonu olan realme X50 Pro Player Edition karşımıza çıkıyor. Telefonun tanıtım afişinin çin sosyal ağı olan Weibo sayfasında paylaşılmasıyla birlikte bazı detaylar da ortaya çıktı. Blade Runner adıyla anılan realme X50 Pro Player’ın karşınızda. 

Cihaz için yapılan paylaşımlarda telefonun özellikle işlemci hızına gönderme yapıldı. Amiral gemisi özellikleri de bünyesinde toplayacak olan cihaz oyuncu odaklı olacak. Tanıtım afişinde görülen telefonun tasarımının realme X50 Pro’ya çok benzediği açıkça görülüyor.

İşlemci tarafında Snapdragon 865 ile gelmesi neredeyse kesin olan cihazın diğer teknik detayları hakkında herhangi bir doğrulama söz konusu değil ancak telefonun oyun oynamayı seven oyuncuları sevindireceği bekleniyor.

Cihaz 25 Mayıs 2020 tarihinde tanıtılacak. Realme bu tarihte yalnızca bu telefonunu değil aynı zamanda bu telefon da dahil olmak üzere toplamda 8 ürün tanıtacak. realme TV ve Watch ile TWS kulaklık modeli ve X3 serisi ürünlerinin tanıtılması bekleniyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu