Haberler

Realme’nin Akıllı Saati Sızdırıldı!

Realme CEO’su Madhav Sheth, Hindistan, Realme kanalında yayınlanan AskMadhav’un ​​bir bölümünde Realeme’nin Akıllı saatini kolunda göstermişti. Videoda, akıllı saatin kare şeklinde olduğu görünüyordu. Şimdi ise Realme’nin akıllı saati hakkında yeni bilgiler sızdırıldı.

Realme Watch’un sızıntısında saatin 320 × 320 çözünürlüklü 1.4 inç TFT LCD ekrana sahip. 160mAh gücündeki bataryası ile yaklaşık 7 günlük bir pil ömrü sunabileceği de belirtilenler arasında. Saat, IP68 sertifikası ve Bluetooth 5.0 desteği ile gelecek . Sızıntıda ayrıca cihazda wearOS bulunmadığı belirtiliyor.

Saatin adım sayar, kalp atış izleme, kronometre, zamanlayıcı ve birçok işlevin yanı sıra cihazımı bul özelliğini de içeriyor. Ayrıca sızan ekran görüntülerine göre kan oksijen seviyesini de bu cihaz ölçebilecek.

Herhangi bir tanıtım tarihi veya fiyat belirmeyen bu saat Realme fanları tarafından oldukça sevileceğe benziyor. Realme’nin uygun fiyat politikası ile cihazın fiyatının ucuz olması beklenirken ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı ise meçhul.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu