Haberler

Redmi 10X, Google Play’de ortaya çıktı!

Henüz piyasada olmayan ve bilinmeyen model olan Redmi 10X Google Play Console’da görüldü. Redmi serisinin yeni modeli olacak bu model ile ilgili özellikler hakkında bazı sızıntılar da gündeme geldi.

Modelin Helio G85 ile kullanıcılarla buluşan ilk model olabileceği önceki sızıntılar arasındaydı ancak ancak açığa çıkan bilgilere göre bu doğru değil. Ortaya çıkan özelliklerle düşünülen özelliklerde farklılık olduğu ortaya çıktı. Bu da yeni bir modelin çıkabileceği anlamına geliyor.

 

Redmi 10X model isminin, Çin pazarında satışa çıkacak olan Redmi Note 9’un model ismi olduğu söyleniyordu ancak ortaya çıkan özellikler ile Redmi Note 9’un özellikleri birbirine uyuşmuyor.

Mediatek Helio G70 ile kullanıcılarla buluşacak olan cihazın içerisinde 4GB RAM bulunacak. Redmi 10X ve Redmi Note 9 özellikleri kıyaslandığında, yeni cihazın biraz daha düşük donanıma sahip olduğu belli oluyor.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Bu Haberi Beğenebilirsiniz!

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu