Haberler

Redmi K30 Pro Explorer Edition Karşımızda!Satışta Değil

Xiaomi, Mi 9 ve Mi 8 modellerine Explorer Edition adlı bir başka model daha yapmıştı ve Mi 10 serisi için yapılmayacağını açıklamıştı.

Twitter’da Xiaomi Kıdemli Ürün Yöneticisi Daniel D’nin görüntülerine göre Xiaomi, Redmi K30 Pro Explorer Edition’ın prototipini yaptıkları ortaya çıktı.Ve ayrıca twitte bu  modelin özel olduğu yazıyor buradan satışa çıkmayacağını anlayabiliriz.

Geçmiş Explorer Edition cihazlarının bazı iç kısçımları gösterilmişti,sahte tasarım öğelerine ve kaplamalara sahiplerdi. Ama  Redmi K30 Pro Explorer Edition , düz şeffaf bir arka panele sahip ve iç kısımların herkesin zevk alması için çıplak bırakıldığı gözüküyor.

They’re going to have to kill me to get this custom #RedmiK30Pro out of my hands. Transparent Gameboy Color vibes. pic.twitter.com/FV8BBbTYhv

— Daniel D (@Daniel_in_HD) May 14, 2020

Eminim ki teknoloji severler bu özel sürümün raflarda olmasını isteyecektir.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu