Haberler

Sabrent XTRM-Q SSD incelemesi: 8 TB cep boyutunda Thunderbolt 3 / USB depolama

Tasarım ve teknik özellikler

Roket XTRM-Q (aşırı / QLC), yaklaşık 4 x 1,75 x 0,5 inç boyutlarında küçük, yakışıklı, koyu slate renkli monolittir. Yaklaşık 5 ons ağırlığındadır ve iş ucunda bir C Tipi bağlantı noktası vardır.

Birçok şirketin (Sabrent dahil) sürücülerin USB-C olarak tanıtıldığını ve bu şekilde bırakıldığını unutmayın. USB-C, USB bağlantısını ve Tip-C bağlantı noktasını belirtir, ancak performans hakkında hiçbir şey söylemez. SuperSpeed ​​USB 5Gbps, SuperSpeed ​​USB 10Gbps veya SuperSpeed ​​USB 20Gbps olabilir. Belirtildiği gibi, XTRM-Q SuperSpeed ​​USB 10Gbps, née USB 3.x Gen 2’dir, ancak bunu sadece Sabrent web sitesinin 900MBps aktarımından bahsedebilirsiniz. İç çekmek.

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu