Haberler

Samsung Galaxy Fold Telefonunun Türkiye Çıkış Tarihi Kesinleşti !

Samsun Galaxy Fold’un Türkiye çıkış tarihi belli oldu. Telefon camiasına yeni bir soluk getiren bu akıllı telefonun en büyük özelliği katlanılabilir olması.

Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonu olan Samsung Galaxy Fold modelinin Türkiye çıkış tarihi açıklandı. Samsung Electronics Türkiye Başkanı, Samsung Galaxy Fold’un Nisan ayı içerisinde satışa sunulacağını resmen duyurdu.

Antalya ilinde düzenlenen Samsung MENA Forum 2019’a katılan ve burada konuşmasını gerçekleştiren Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim‘in sözleri şu şekildeydi, “Katlanabilir telefonumuz Galaxy Fold ile tüketicilerimizi heyecanlandıran bir ürün ortaya çıkardık. Açıldığında 7,3 inç büyüklüğüne ulaşan Galaxy Fold ile YouTube, WhatsApp ve Google’ı aynı anda kullanabiliyorsunuz. Pazara çok büyük bir yenilik getiren Galaxy Fold’u 27 Nisan’da Türkiye’de satışa sunacağız.”

Bu tarihi iple çeken Samsung kullanıcıları heyecanlı bir bekleyiş süreci içerisine girdi.

Samsung Galaxy Fold

27 Nisan tarihin de Türkiye’de satışa sunulacak olan bu telefonun henüz Türkiyedeki fiyatı belli olmasa da Samsung Galaxy Fold telefonun yurt dışındaki fiyatı 1980$ (Dolar) olarak belirlendi.

https://www.youtube.com/watch?v=7r_UgNcJtzQ

Ana sayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız… 

Youtube Kanalımızı Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız…

Aziz Emre ÖZTÜRK

Merhabalar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden biriyim. 2020 yılında kurmuş olduğum AZTEK şirketimde CEO olarak görev yapmaktayım. Ayrıca, şirketim bünyesinde bulunan Tekno Donanım, The Bosphorus, HostingFest ve SuperNova markalarında de aktif görevler üstlenmekteyim. Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, Webmaster ve Girişimcilik sektörlerinde yazılı ve görsel içerikler üreterek, bu yararlı içerikleri sizlerle paylaşmaktayım 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu